Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacje] Czy ją stworzyłam?
Kategoria[Relacje]
Tworzę tulpę od ok. 4 dni i wiadomo nie oczekuję cudów ale moja tulpa w ogole się nie odzywa, nie rusza w wl, nie wysyła mi tzn. Paczek emocji, nie daje żadnych znaków i się martwie że może jej nie stworzyłam bo wcale nie czuję żeby była obecna. undecided Czy ona już istnieje i potrzeba czasu czy ona nie została stworzona?
Odpowiedz
Opiszesz dokładnie i szczegółowo, jak wygląda twój forcing?
Odpowiedz
Na samym początku nawet się nie przedstawiłam bo bylam podekscytowana (źle zrobiłam..) ale później jak to do mnie dotarło to zrobiłam to. Na codzień pierw się z nią witam a później opowiadam jej jak mi minął dzień i zadaję różne pytania. Nie wiem czy to dobrze robię ale staram się.. Cokolwiel jest źle-poprawię to. smiling
Odpowiedz
Ile czasu w sumie forcujesz? Jak często przez ile czasu jednorazowo? W jaki sposób - zwykle pasywnie czy aktywnie? Co robisz podczas forcingu?
Odpowiedz
Zwykle raz dziennie wieczorem przez około godzinę. Nie bardzo rozumiem te pojęcia, ale najczęściej siedzę lub leżę na lóżku i z otwartymi oczami mówię do niej. Nie robię tego w WL, ponieważ jest mi ciężko go sobie wyobrazić. I przecież nie mogę z nią spacerować skoro się nie rusza. undecided
Odpowiedz
No dobrze. Poproszę cię o szczerą odpowiedź: czy jesteś w stanie forcować częściej, niż jeden raz dziennie?

Powód zadania pytania jest następujący: cztery dni to krótki czas. Istnieją przypadki, w których tulpa odzywa się w czasie tak krótkim, jednak często potrzeba na to więcej czasu. Im rzadziej ktoś forcuje, tym dłużej zajmie, zanim tulpa zacznie się odzywać. Możliwe, że forcujesz zbyt rzadko, a forcing jest podstawą w tworzeniu tulpy.

Jeszcze jedna sprawa - rzuć, proszę, okiem na wątek Azixa, w którym wytłumaczyłam, czym jest forcing pasywny i aktywny. Skoro nie rozumiesz pojęć podstawowych, poproszę cię o przejrzenie materiałów, a zwłaszcza wątków w obecnym dziale, w celu uzupełnienia wiedzy.
Odpowiedz
Tak, jestem w stanie więcej czasu jej poświęcać.
Ale mam takie pytanie jeszcze:
Czy mogę np. Rano się z nią przywitać, porozmawiać i bez pożegnania zerwać rozmowę i dajmy na to że za godzinę bezpośrednio zadam jej jakieś pytanie?
I oczywiście, zapoznam się z tymi pojęciami których nie rozumiem.
Odpowiedz
Możesz tak robić, tylko zastanów się, czy to będzie wartościowa interkacja pod względem rozwoju tulpy?

Oczywiście możesz zakończyć nagle rozmowę bez pożegnania, bo się z tulpą nie żegnasz - przecież ona cały czas jest z tobą, możesz w każdej chwili zacząć rozmowę na ten sam lub inny temat.
Odpowiedz
Czyli będzie lepiej jeśli ustalę że będę rozmawiać z tulpą np. Rano, popołudniu i wieczorem?
Odpowiedz
Jeśli nie będzie to dla ciebie uciążliwe, jest to o wiele lepsze rozwiązanie, niż forcing 1 raz dziennie i milczenie przez resztę doby. :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości