Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Regulamin czatu (Discorda)
#1
Aby otrzymać możliwość pisania na kanałach tekstowych innych, niż te dostępne dla gości, napisz wiadomość do administracji, aby zweryfikować swoje konto na Discordzie. Aby zostać zweryfikowanym musisz posiadać aktywne konto na forum.

Postanowienia ogólne:
 1. Nie atakuj innych użytkowników, nie obrażaj ich, nie wywołuj kłótni. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Celowe prowadzenie rozmowy dążącej do wywołania kłótni lub zaniżającej poziom rozmowy jest również zabronione.
 2. Zabrania się nękania użytkowników w jakikolwiek sposób, zarówno na kanałach jak i w prywatnych wiadomościach.
 3. Dopuszcza się użycie wulgaryzmu, na przykład w celu podkreślenia silnych emocji. Mimo to nadużywanie ich, kierowanie ich pod adresem innych użytkowników lub używanie mimo upomnień administratora może prowadzić do wyciągnięcia konsekwencji w postaci bana czasowego lub permanentnego. Za wulgaryzmy uważa się również te wygwiazdkowane.
 4. Twoje opinie są opiniami, a nie faktami. Możesz o nich mówić i dyskutować, ale nie zmuszaj nikogo do przyjęcia swoich poglądów.
 5. Na serwerze obowiązuje zakaz umieszczania treści o tematyce NSFW oraz o tematyce promocyjnej w kontekście wszelkich usług i produktów.
 6. Zabrania się umieszczania treści niezgodnych z polskim prawem.
Wypisanie zasad na każdą możliwą sytuację jest nieosiągalne. Próby wykorzystania luk w regulaminie traktowane będą jak próby jego złamania. Pamiętaj o zdrowym rozsądku i przede wszystkim bierz pod uwagę ostrzeżenia moderacji.

Nieprzestrzeganie regulaminu może prowadzić do nałożenia bana czasowego lub permanentnego. Unikanie nałożonej już kary może spowodować przedłużenie obecnej lub nałożenie kolejnej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości