Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po stworzeniu tulpy wciąż medytujecie?
#1
Ja tworzę, ale zamierzam medytować nadal, myślałam że to będzie nuda ale to mnie odpręża blushed
A wy?
Lepiej zginąć w siodle
goniąc marzenia

Niż umrzeć w łóżku
nie sięgnąwszy gwiazd
http://www.tulpaija.blogspot.com
Odpowiedz
#2
Nadal medytuję, mimo że minęło pół roku.
Czy to sen?
Odpowiedz
#3
Medytowałem kiedyś, medytuję teraz, będę medytować później.
Odpowiedz
#4
ja wymyśliłem nawet własną technikę (chyba niekonwencjonalną) medytacja ( i WL gadanie z Wi big grin) podczas chodu (a u mnie w mieście jest idealna prosta ścieżka na 25 minut chodu)
Wi na razie nie opanowała kontroli kończyn więc jeśli zobaczycie ~...~ to znaczy że piszę to co mi ona dyktuje

Droga którą obraliśmy, nie ma pobocza, skrótu czy zatoczek. Jest jednokierunkowa, a kto się zatrzyma lub zawróci nigdy nie pozna jej kresu
Odpowiedz
#5
Nie medytowalem nigdy "z premedytacją", raz próbowałem i zasnąłem to nie liczę. xd
może w wakacje będę próbował, kiedy będę mógł się wyspać i będzie nadmiar wolnego czasu
dinozaur
Odpowiedz
#6
Medytowałam już wcześniej i praktykuję nadal. Bardzo ułatwia interakcję w WL.
"They say success is the best revenge"
Odpowiedz
#7
Medytuję od bodajże 2 dni i naprawdę nic nie zapowiada abym przestał (~ ̄▽ ̄~)
Odpowiedz
#8
Ja wcale nie medytowałam i jak na razie się na to nie zanosi, aczkolwiek widząc pozytywne zdanie innych- może spróbuję? smiling
Odpowiedz
#9
Póki co medytuję, lecz jest to na tyle przyjemne, że nie widzę powodów aby potem przestać, może jedynie lenistwo
Odpowiedz
#10
Medytuję kiedy mogę. Często nie mam takiej opcji, ale jak mam, to wykorzystuję tą opcję do cna ;]
17.09.2012
[Obrazek: eevU3lc.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości