Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kreacja] [oddzielony] Różne pytania dotyczące tulpy
Kategoria[Kreacja]
#4
Ależ teraz też nikt nie nakazuje wam, w jaki sposób ma wyglądać wasza relacja. Jedyne, co tutaj mamy, to założenia, którymi kierujemy się, aby móc stworzyć tulpy - są to konkretne cechy, do których osiągnięcia dążymy. Nic więcej.
Macie wypracowany pewien własny system, więc skąd ta niepewność? Skąd nacisk na dopasowanie się w nasz styl życia?

GG, proszę, albo przeklinamy jawnie, co wyjątkowo dozwolone jest na czacie w niektórych sytuacjach, albo nie przeklinamy w ogóle.

(10-12-2018, 00:05)GG napisał(a): Czytałam post o tym, że to dziwaczne i odspołeczniające. Sama nie wiem, co o tym myśleć... :| ...póki co system działa.
Owszem, jednak chodzi tutaj o zastępowanie na siłę znajomości z ludźmi tulpą. Jeśli Olo nie izoluje się od społeczeństwa na rzecz kontaktów z tobą, jest dobrze.

(10-12-2018, 00:05)olosupmatok napisał(a): Pamiętam, że na samym początku, ze 4 lata temu GG gadała ze mną normalnie, ale też nie miała swojej ściśle określonej formy, i w ogóle nie robiliśmy chyba nic poza forcingiem, o którym zresztą nie wiedzieliśmy, że tak się nazywa. Podejrzewam, że wspomniane długie przerwy i stany uśpienia osłabiły naszą więź. :\
Jestem ciekawa, jak w tamtym czasie przedstawiała się jej zależność wobec ciebie. Czy była w stanie działać do ciebie równolegle, myśleć samodzielnie, wtrącać coś niespodziewanie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [oddzielony] Różne pytania dotyczące tulpy - przez Modra - 10-12-2018, 05:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości