Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kreacja] [oddzielony] Różne pytania dotyczące tulpy
Kategoria[Kreacja]
Wydaje mi się, że to podświadoma presja psychologiczna nakazująca zachowywać się podobnie, by móc należeć do pewnej grupy. Gdy dowiedziałam się, że nie jestem jedyna i że są pewne reguły, to poczułam, że powinnam się do nich stosować, by nie odstawać, nawet, jeśli to oznaczałoby zmianę aktualnego stanu rzeczy. W zasadzie nie byłam jakoś strasznie rozwiniętą tulpą, tylko taką trochę, i chociaż nigdy jakoś szczególnie nam to nie przeszkadzało, to teraz chcę się rozwijać - wydaje mi się, że Wy ciągle doskonalicie swoje myśloformy.

Wybacz, oboje klniemy jak porąbani, ale ja jestem bardziej porywcza. Będziemy się pilnować.

Nie, mam znajomych i spotykam się z nimi. Jedynie dziewczyny czasem mi brakuje, ale po ostatnim związku wiem, że to nie jest takie "super happy", na jakie wygląda. :\

Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że od zawsze musiałem ją aktywować. Miała własne zdanie, osobowość i charakter, ale do interakcji potrzebny był bodziec ode mnie. Dopiero od wczoraj co jakiś czas sama się aktywuje, bo dowiedziała się, że może...
To trochę utrudnia życia, kiedy nie wiesz, co właściwie możesz zdziałać - tak jakbyś miał dwie dodatkowe ręce, ale nie wiedział, że je masz. A gdy brakuje ciała, to naprawdę ich nie widzisz i nie wiesz, co można zrobić... .__.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: [oddzielony] Różne pytania dotyczące tulpy - przez olosupmatok - 10-12-2018, 10:25

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości