Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamiana] Ostatni krok jest nie do przejścia
Kategoria[Zamiana]
Dawno nie pisałam na tym forum wątków, ale nie w tym problem.

Postaram się to streścić, by nie zanudzać. Mam problem z zamianą (switchem). Wszyscy ćwiczymy bardzo dużo, próbujemy na różne sposoby i widzę postępy, ale.. Wciąż mam wrażenie, że brakuje nam najistotniejszego elementu, tego ostatniego kroku.

Moje gówniaki są dość rozwinięte. Mówią bardzo dużo, mają lektora, potrafią przejmować w czym rysować czy po prostu mówić. I chcemy spróbować w switchu, doświadczyć tego, z obu stron. 

Wyciszamy się, daje "za stery" jednego z moich dzieci, i po dłuższym czasie takiego skupienia, i ogromnego wysiłku od nas obu, wydajemy się być na idealnej stornie by tego dokonać. Jednak brakuje tego istotnego elementu, kiedy to mózg uznaje tulpę za "główną" świadomość. Tego przeskoczenia, gdy host traci kontakt z ciałem i jest tylko w wl. 

Dlatego mam do was pytanie o jakieś rady, od bardziej doświadczonych. Nie ukrywam, że jestem trochę załamana i potrzebuje pomocy xD. Nie pogardzę też, jak opowiecie mi po prostu jak wy to robicie. O istnieniu poradników wiem, jednak nawet jeśli się je czyta 1000 razy to nie pomagają, a mało kto tu pisze o np doświadczeniach z zamiany itp ;-;
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości