Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulpa twierdzi że jest lepszą mną
Kategoria
Moje rozmowy z tulpa zazwyczaj bywały normalne jednak od jakiegoś czasu twierdzi że jest lepszą mną uważa że nie jestem idealna i że jest mną . Zastanawiam się czy to nie zwiastuje czegoś zlego związanego z nią i czy to może przez to że nigdy nie narzucalam jej imienia czy też wyglądu naprawdę nie wiem co mogę o tym sądzić .

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłam to.co napisałam także z góry przepraszam
Odpowiedz
W jakim sensie "że jest tobą"? Że jesteście tą samą osobą/świadomością i tylko wydaje ci się, że masz tulpę, czy na zasadzie bycia "lepszą wersją ciebie"?
W razie pytań chętnie pomożemy.
Odpowiedz
lepszą wersją
Odpowiedz
No dobra, tylko czemu na dobrą sprawę miałaby tak nie uważać? Skoro ma prawo mieć własne zdanie, to może tak twierdzić, może tak siebie postrzegać. To nie musi oznaczać jakichkolwiek problemów, bo dlaczego by miało, może mieć po prostu taką opinię na swój temat.
To, że nie narzucałaś jej imienia ani cech to, no, może nie powiem że "dobry wybór", bo to po prostu decyzja hosta podczas tworzenia, ale nie ma w tym nic złego. Sporo osób wybiera sugerowanie cech, jeśli np. obawia się że coś pójdzie nie tak, a drugie "sporo" daje tulpie wolną rękę, żeby mogła rozwinąć się po swojemu. To po prostu jeden ze sposobów.
Odpowiedz
Przenoszę do poprawnego działu

Yukine, powiedz no mi, ile ma twoja tulpa?
Czy przed tą sytuacją rozmawiałyście na jakiś konkretny temat, czy miałaś może jakieś przemyślenia dotyczące waszego wspólnego życia, stosunku do siebie nawzajem?
Pytałaś tulpę, dlaczego tak sądzi?
Odpowiedz
Moja tulpa będzie miała rok w czerwcu , rozmawiałyśmy zazwyczaj o wszystkim zaczynając od pogody kończąc na naszym światopoglądzie , kiedy ją pytałam odpowiada że ma dość mojej nieidealnej części i ją zastąpi
Odpowiedz
Czy to wyszło jakoś nagle, czy od zawsze miała takie zdanie na ren temat?
Odpowiedz
/W/ Myślę, że jak ma dopiero rok to wbrew temu co mówi nie byłaby w stanie zastąpić hosta. To mówienie "jestem lepszą wersją ciebie" może być po prostu chęcią zwrócenia na siebie uwagi, może też tak mysleć przez to, że wasze myśli są połączone a ona uważa się za lepszą z jakichś powodów. Wątpię by wcześniejsze nienarzucenie jej jaka ma być miało jakiś większy wpływ na to
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
A czy ty sama odczuwasz czasami, że coś jest z tobą nie tak? Miałaś ostatnio ponure myśli lub obniżony nastrój? Może coś ci nie wyszło, może w pierwszych miesiącach życia tulpy działo się u ciebie coś, co mogło wpłynąć na ciebie negatywnie?
Odpowiedz
Aktualnie staram się ja ignorować ale ona twierdzi że tylko ona mnie rozumie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości