Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test oceniający waszą wizualizację
#21
Pierwszy 3,2, a drugi równo 4. Sama się tym zdziwiłam, bo czasem zwyczajnie nie widzę żadnych kolorów. Znaczy, od ostatniego czasu w ogóle nie wchodziłam do Wonderlandu i stracił on teoretycznie jakąś jasną formę, więc miałam długą przerwę od jakiejkolwiek wizualizacji. [A szkoda.] Nawet się takiego wyniku nie spodziewałam. xD Ale jak widać to chyba świetny wynik i jesteśmy z niego nawet bardzo zadowoleni. ^^

[Aye, sir!] <Aye, sir!>
[Cześć! Jestem Akise, miło was poznać.]
<Tu Yoshi, wasz wspaniały iluzjonista!>
Odpowiedz
#22
Pierwszy test: 1,75 Jej! Jestem bardzo zadowolona z wyniku! Poległam przy proporcjach ciała, i to sromotnie.

Drugi test: 1,4 Tutaj było zdecydowanie lepiej, Pracuję nad wizualizacją Jaskier codziennie, nietrudno mi sobie przywołać obraz spadających liści, które widziałam na spacerze c:
Odpowiedz
#23
Pierwszy test to 1.5625 co jest dla mnie zaskakująco dobrym wynikiem. Drugi za to wynosi 3.4, gdyż nie mogę się przyzwyczaić do nowej formy Rexa i mojej, a wl nowy wizualizuję od niedawna.

Tapatalk
Odpowiedz
#24
Totalny wynik to 2,15625. Nie najlepiej ale też nie najgorzej tounge
Najlepiej wyszło mi w teście n3 gdzie wynik wynosił 1,75.
~ Nic nie wiem to się wypowiem ~
Odpowiedz
#25
Pierwszy: 1,625
Drugi: 1,8

Lepiej, niż się spodziewałem.
Alba, Toshiro, Gaki, Pikachu i Iria

Patrz poza to, co widać. - Rafiki z Króla Lwa
HAKUNA MATATA!
Odpowiedz
#26
W pierwszym takie ładne 1,31 (nawet zaciekawiony czyimś postem o restrykcyjności wyników i grze w szachy w wyobraźni od razu zamknąłem oczy i poprzestawiałem pare figur zaciekawiony porównaniem, worked as well), a drugiego nie robiłem, bo jestem na tak wczesnym poziomie, że nie umiem nawet do końca wyobrazić sobie tulpy, a niepełny test byłby lekko nieważny :v Uzupełnię za jakiś czas smiling

@edit: No, to jak obiecałem, uzupełniam, 1,4 w drugim. /długo mu tu zajęło, eh/ Początki bywają trudne.
Odpowiedz
#27
Pierwszy: 2,1875 xD
Drugi: 2,4
Odpowiedz
#28
W moim przypadku trochę ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytania... Ponieważ obraz jest zarówno "czysty" jak i "zanikający" big grin Dokładnie chodzi o to, że jak widzę kontur twarzy, to kontur ciała się rozmywa. Jak widzę ubrania, to nie widzę twarzy, jak skupiam się na oczach to widzę tylko oczy, a reszta się rozmywa itp. Element, na którym się skupiam jest bardzo wyraźny, a reszta mglista, albo w ogóle jej nie widzę, chociaż wiem, że tam jest.

Poza tym czasem otoczenie jakby migocze i nie jestem pewna, czy wyobrażona postać stoi twardo na ziemi. Muszę się mocno skupić, żeby ją zakotwiczyć w mojej wizualizacji.

O Tulpie i WL wypowiem się może trochę później, bo na razie jesteśmy na początku naszej przygody smiling
Odpowiedz
#29
(30-11-2014, 01:45)Ach napisał(a): Chodzi o to, że jak widzę kontur twarzy, to kontur ciała się rozmywa. Jak widzę ubrania, to nie widzę twarzy, jak skupiam się na oczach to widzę tylko oczy, a reszta się rozmywa itp. Element, na którym się skupiam jest bardzo wyraźny, a reszta mglista, albo w ogóle jej nie widzę, chociaż wiem, że tam jest.

Zauważyłaś, że jak skupiasz się na czymś innym to reszta się rozmazuje, skup się na swoim palcach. Nie w wl. W rl smiling
Odpowiedz
#30
Ach normalnie jak focus czy głębia ostrości niczym w grach tounge
Wyobraź sobie może że wchodzisz do takiego menu wonderlandu jako gry, i tam wyłączasz opcję "głębia ostrości".
Taka symbolika zawsze coś może pomóc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości