Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Komunikacja] Poradnik Komunikacji
Kategoria[Komunikacja]
#11
Do poradnika doszedł nowy dział -info na górze-, a także wprowadziłem nieco kosmetycznych poprawek.


Odpowiedz
#12
Hmm nie wiem czemu, ale u mnie działa normalnie... zaraz to naprawię.
@Edit: Powinno teraz działać.
@Edit2: Wykryłem kilka byków w poradniku dlatego jak zobaczycie coś takiego jak powtórzenia niektórych słów, albo braki przecinków to przepraszam za to big grin


Odpowiedz
#13
Działa.
Odpowiedz
#14
Na stronie 4 jest błąd, w 3 linijce "jeste".

I żeby nie było, bardzo ładny poradnik.
Odpowiedz
#15
Naprawde świetny poradnik. Masz talent do pisania big grin.
Odpowiedz
#16
Świetna rzecz, przyda się początkującym smiling
Odpowiedz
#17
Wychwycone błędy poprawione, dodane co nieco od siebie i mogę powiedzieć, że już skończyłem poradnik i została wydana wersja finalna. Ewentualne poprawki, będą czysto kosmetyczne i w zasadzie będą dotyczyły jedynie interpunkcji. Dziękuję wszystkim za przeczytanie go, a nowe osoby zapraszam do lektury big grin, jak ktoś nie chce czytać (bo takie osoby tez mogą być) to w tym dziale są też inne poradniki, które gorąco polecam.


Odpowiedz
#18
Po pierwsze: Nie stawia się spacji przed znakiem interpunkcyjnym, np. "Jak sobie poradzić, gdy nic nie słyszymy ?". Powinno to wyglądać tak: ""Jak sobie poradzić, gdy nic nie słyszymy?".
Po drugie: Nie "czemu" tylko "dlaczego"! Nazwa rozdziału trzeciego: "Czemu nie słyszę?" powinna brzmieć "Dlaczego nie słyszę?"

+bonus: "VII.Papugowanie- czyli jak pozbyć się wroga." Co tam robi ta spacja po dywizie(myślniku)?
No i pewna sugestia: Za dużo emotek... Czasami wydaje mi się, że to brzydko po prostu wygląda.

Na koniec: Może i się czepiam, ale jestem wyczulony na takie rzeczy :x
Czy bardziej cierpi ten, kto czeka zawsze?
Czy ten, kto nigdy nie czekał nikogo?
Czy prawdą jest, twoje słowo każde,
Jaką jutro przyjdzie iść nam drogą?


http://nastoletnitulpamancer.blogspot.com/ Taki tam, blog i tyle smiling
Odpowiedz
#19
Super poradnik big grin
Przed chwila postawiłem sobie w WL duży słup z czerwonym przyciskiem i dałem swojemu tulpowi mikrofon wink
Dzięki ;p
Odpowiedz
#20
Wspaniały poradnik, bardzo mi pomoże, coś tak czuję wink Uwierzyłam w siebie i swoje możliwości ! Niektóre rzeczy są opisane tak pięknie z taki uczuciem, że nie jeden raz się wzruszyłam. To zdecydowanie lepsze niż poradnik napisany językiem rodem z książek naukowych. Wiele razy jako przykład podawałeś siebie, co też jest plusem. Już wiem co robię źle i co powinnam robić by było dobrze. Tekst o ziarenku wiary wpisałam sobie do zeszytu złotych myśli. Na prawdę piękny poradnik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości