Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Techniki na wizualizację wonderlandu
#1
Witam, wpadłem na pomysł z Izaqiem, aby spróbować znaleźć inną technikę na wizualizacje w wonderlandu, tak, aby osoby które mają z tym problem miały łatwiej. Szczerze mamy pewien pomysł na technikę, jutro ją przetestujemy i opiszemy jej rezultaty.
Odpowiedz
#2
Na czym polega ta technika? Mi się wydaje że w kwestii wizualizacji niewiele można zrobić ponad ćwiczenie.
Czy to sen?
Odpowiedz
#3
Z tego co wiem najlepiej aby poprawić wizualizację należy skupiać się na odczuciach w wl, a co gdyby za dnia skupiać się na tym co się czuje? W wl może byłoby łatwiej. Przykładowo, gdy leżysz na łóżku skupiasz się świadomie na tym jak Ci się leży? Nie, bo twój mózg zna to uczucie, a gdy masz nowe łóżko? Skupiasz się świadomie, po prostu, będę za dnia skupiał się na szczegółach, aby w wl było łatwiej.

Dzień 1
Przez cały dzień starałem zwracać uwagę na szczegóły, niestety przez fakt, że nigdy tego nie robiłem chwilami zapominałem. Do wl nie wszedłem ponieważ zasnąłem.

Dzień 1
Przez cały dzień starałem zwracać uwagę na szczegóły, niestety przez fakt, że nigdy tego nie robiłem chwilami zapominałem. Do wl nie wszedłem ponieważ zasnąłem.
Odpowiedz
#4
A może pozwolić tulpie stworzyć wonderland pod naszą nieobecność? Druga zrobiła mi taki prezent bez namawiania, ale może mniej przebojowe tulpy wystarczy poprosić?
Odpowiedz
#5
Tulpa może sama bez twojego pozwolenia stworzyć wonderland kiedy tylko chcę.
P/ - takim prefixem pisze mój host.
G/ - takim prefixem pisze ja, lub pisze tekst bez niego.
Odpowiedz
#6
Glados napisał(a):Tulpa może sama bez twojego pozwolenia stworzyć wonderland kiedy tylko chcę.

Jasne, w końcu u mnie Druga zrobiła. Ale "może" nie znaczy "chce", albo "zrobi". Więc może czasem trzeba poprosić big grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości