Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie pytania ogólne
Kategoria
Chcesz zadać szybkie pytanie, które niekoniecznie nadaje się na oddzielny wątek? Zadaj je tutaj.
Odpowiedz
Witam. Mam taki mały problem polegający na tym, że gdy Nel mówi jakieś dłuższe zdanie, to pod koniec jej wypowiedzi zaczynam dokańczać to zdanie np takie: "Kiedy to wszystko się zdarzyło ty nic nie mogłeś zrobić" (ona mówi od kiedy do nic, a ja reszte). Czy to może oznaczać, że papuguje?
Odpowiedz
Jesteś w 100% pewny, że końcówkę dopowiadasz ?
Odpowiedz
Nie, nie papugujesz.
Widocznie nie słyszysz jeszcze perfekcyjnie. Tulpa mówi to, co chce, jednocześnie przy okazji wysyłając tobie treść wypowiedzi w postaci myśli. To dlatego wydaje ci się, że dopowiadasz końcówkę zdania.
Odpowiedz
Część coś mnie zastanawia
jak w poradniku radzili dałem Gabrielowi coś co na początek ułatwiło by komunikację ,czarną tablice i krede, ale zamiast odpowiadać na niej ,,widzę,, coś w rodzaju wyładowań elektrycznych w kolorze niebieskim lub czerwonym (tak / nie)
Oco chodzi ?
Wszystko jest kwestią
WIARY

GG:49844974 potrzebna pomoc, rozmowa ? Zapraszam
Jeszcze PMka by się przydała
Odpowiedz
Widocznie taki sposób odpowiedzi mu odpowiada Smiling
Masz też dowód na to, że istnieje Tounge
Odpowiedz
Dzięki ! ^=^
Wszystko jest kwestią
WIARY

GG:49844974 potrzebna pomoc, rozmowa ? Zapraszam
Jeszcze PMka by się przydała
Odpowiedz
Mam pytanie na tyle krótkie, że chyba nie wymaga osobnego wątku.

Czy tulpa może wpływać na to, czy pamiętamy sny czy nie? Na przykład pamiętać te zwykłe, a zapominać koszmary, albo na odwrót? Albo w ogóle randomowe sny?
\\"A potem przyjdą anioły i ogryzą nasze ciała aż do kości."
\\The long, endless journey...
\\Falling in love with you, falling to hell...

[Obrazek: 20fswv6.jpg]
TE SERDUSZKA TO BYŁ JEGO POMYSŁ

\Tak mówi El.\ - wredny typ dość...
Odpowiedz
Wielokrotnie czytałem o czymś co się zwie "Dos" wyjaśni mi ktoś?
P/ Hejka! Taki symbol będzie przed moimi wypowiedziami, albo nawet całe moje imię. :*
H/ Jam jest Hellsion i takiż symbol przed mymi wypowiedziami znajdować się będzie
[Obrazek: image4.png?uid=2039129&m=0]
Odpowiedz
LINK
Post #8, #9 oraz #10.

P.S.
Warto czasem użyć funkcji "Szukaj" (choć wyszukiwarki na forach nie działają tak dobrze, jak google Undecided).

@Lina,
Teoretycznie może pomóc w zapamiętywaniu snów. Ale nie wiem, czy to byłoby skuteczne. Gdzieś także było o wymazywaniu wspomnień.
I tak nic nie zastąpi zeszytu pod poduszką jako dziennika snów Tounge (Choć może aplikacja SHADOW fundowana przez Kickstarter? Undecided)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości