Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie pytania ogólne
Kategoria
Mam problem (albo to nie jest problem... Nie wiem...) Chodzi o to, że z Marcusem jestem w stanie komunikować się tylko w WL, gdzie słyszę jego odpowiedzi (co prawda jako własne myśli, but still) natomiast poza WL jak próbuje z nim porozmawiać to zero reakcji...
Odpowiedz
J/ Cześć!
Może nie chodzi o to, że nie dostajesz odpowiedzi, tylko ich nie słyszysz? Będąc w wonderlandzie na pewno bardziej skupiasz się na tym, co mówi do ciebie Marcus, na swoch myślach też! Czy jak forcujesz poza wonderlandem, to czy robisz to podczas robienia różnych rzeczy? Może masz jeszcze zbyt małą podzielność uwagi!
Odpowiedz
Możliwe, faktycznie staram się forcować w trakcie innych czynności ale średnio mi to wychodzi, więc możesz mieć rację, dzięki! smiling
Odpowiedz
Cześć! Ostatnio czytałam o tym, że tulpa może mieć inne pismo niż host. Ale nie spotkałam się jeszcze z czymś takim więc pytam: czy podczas zamiany gdyhost jest np. leworęczny tulpa może być praworęczna?
"Sometimes to stay alive you gotta kill your mind" -Tyler Joseph 2013
Odpowiedz
Envee:
Myślę że może się tak zdarzyć, choć raczej nieczęsto, to po prostu mało praktyczne. U nas ja jestem zdecydowanie praworęczny, a Var oburęczny, zdarza mu się coś pisać czy trzymać lewą reką, chociaż jest wyczuwalnie słabsza.
Odpowiedz
P/ Ja mam tendencję do używania obu rąk. Oczywiście, moja host jest praworęczna, co oznacza, że na pewno prawą rękę mamy bardziej wyćwiczoną, na to nie mam wpływu, nie sprawię nagle, że lewa ręka będzie tak samo sprawna. Mogę natomiast ją stopniowo ćwiczyć, co też robię.
Odpowiedz
(11-09-2017, 15:00)Patiko napisał(a): Cześć! Ostatnio czytałam o tym, że tulpa może mieć inne pismo niż host. Ale nie spotkałam się jeszcze z czymś takim więc pytam: czy podczas zamiany gdy host jest np. leworęczny tulpa może być praworęczna?

/W/ W przypadku mnie i T.M. jest taka sytuacja, ale odwrotna. Ona jest praworęczna, mi wygodniej się pisze i rysuje lewą ręką. Pismo też inne.
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
Cześć, tu znowu ja. Dzisiaj siedziałam w WL i grałam z Felixem w "kółko krzyżyk (chwilowo jedyna forma komunikacji) i po skończeniu rundy usłyszałam głośną( prawie jak krzyk i bardzo wyraźną) myśl po angielsku, która pojawiła się jakby z nikąd. Wiem że takich pytań jest masa ale czy to może być Felix?
"Sometimes to stay alive you gotta kill your mind" -Tyler Joseph 2013
Odpowiedz
Może być, ale nie musi.
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
Jeszcze jedno pytanie (bo jestem ciekawska): o co chodzi z Monem? Za co ma bana?
"Sometimes to stay alive you gotta kill your mind" -Tyler Joseph 2013
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości