Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie pytania ogólne
Kategoria
Ja bym zapomniał tego WL'a xD
Odpowiedz
Też tak sądzę. Mam trzy WL w tym jeden coraz bardziej się rozrasta do rozmiarów własnego uniwersum i jak na razie żadnych problemów z tym nie było. Gorzej z wchodzeniem.

Więc tak btw, od razu zapytam. Zna ktoś jakiś skuteczny sposób na wchodzenie do WL? Ostatnimi czasy zupełnie to nie idzie. Ni potrafię się skoncentrować ani zwizualizować tego porządnie mimo iż "wiem" co tam jest.
Odpowiedz
Czy to nie przypadkiem tylko chwilowe problemy z koncentracją? Mózg tak ma, że przez jakiś czas nad czymś panuje, a potem przez jakiś czas nie.

Może spróbuj zarzucić na razie sam proces wchodzenia? Jeśli chcesz znaleźć się w WL "przenieś się" tam od razu, jakbyś ciągle tam była. Nie przeciążysz wyobraźni przy braku koncentracji.
Jak to nie pomoże, spróbuj wyobrazić sobie (jeśli tego jeszcze nie robiłaś -->) że wychodzisz ze swojego pokoju do ciemnego pomieszczenia bez powietrza i światła. Potem zainicjuj opadanie w ciemności aż dotkniesz podłogi/ziemi WL i włączysz światło.
Odpowiedz
Ja na początku wchodziłem do WL poprzez drzwi w moim pokoju które to po otworzeniu zmieniały się w portal, ale szkoda na to czasu tounge Najlepiej od razu przenieść się do WL. wink
Teraz moje pytanie tounge Zakładamy iż zamieniłem się miejscami z tulpą, tzn. ja jestem w WL a ona w moim ciele. Z tego co mi wiadomo to gdy tulpa jest w naszym ciele może mimo wszystko wejść do WL'a, no więc jak już to zrobi to widzi to z perspektywy wizualizacji (tak jak my gdy nie jesteśmy zamienieni) czy tak jak zawsze wchodzi do WL?
Odpowiedz
Mam w WL wiele Wszechświatów które sobie niezależnie żyją z rozwiniętymi samouczącymi się NPC i własnymi prawami m.in. fizyki. Na ból głowy się nie skarżę, a wszystko pamiętam lepiej niż materiał na sprawdzian z historii.

Tapatalk
Odpowiedz
To samo przyszło czy pracowałeś nad tym? ;p
Odpowiedz
Samo, bo mam bardzo dobre techniki symboliczne dzięki którym nie ma żadnego problemu z ogarnianiem tego.

Tapatalk
Odpowiedz
Mi nic nie wychodzi ;< Zazdroszczę Wam tounge Jak nie zamiana, to ogarnięty WL. ;-;
Odpowiedz
Za darmo nic nie dostaniesz tounge jednym przychodzi łatwiej a innym mniej, najważniejsze to nie poddawać się ^^
Taka rada.
Jeżeli One dla was są jak maskotki, do których się ocha i acha.
Jakie to sweet i w ogóle,  to dajcie sobie z tym tematem siana.
Odpowiedz
Klucz do sukcesu w wizualizacji dzięki symbolice i niej ogólnie to skomplikowany symbol. Im głębiej w las tym lepiej

Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości