Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie pytania ogólne
Kategoria
Przez "faktyczne zobaczenie" tulpy masz na myśli jej nałożenie czy tylko wizualizację?
Odpowiedz
Bardziej nałożenie, z wizualizacją nie powinno być większych problemów, prawda?
Odpowiedz
Sam mechanizm nakładania nie jest nam dobrze znany. Wiemy tyle, że dzięki ćwiczeniom jesteśmy w stanie wywołać u siebie pożądane wrażenia, w pełni je kontrolując. O ile w przypadku w pełni zdrowej osoby to może zadziałać, tak w twoim przypadku może się okazać, że coś pójdzie źle. Leki wpływają na aktywność neuroprzekaźników, o ile dobrze pamiętam (możliwe, że się mylę), na chłopski rozum powinny hamować twoje próby nakładania, ale nie będę tego zakładać z góry. Osobiście jednak radziłabym dać sobie spokój z nakładaniem, dopóki nie dowiesz się, w jaki sposób wpłynie na ciebie sama obecność tulpy.
Odpowiedz
Och, to oczywiste, że na nakładanie przyjdzie dopiero czas, jeszcze długa droga przede mną!
Też właśnie tak mi się zdawało, na chłopski rozum. Może znajdzie się tu ktoś, kto znalazł się w podobnej sytuacji.
Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
Zależy od substancji. Mam kilka, które testowaliśmy i tak jak jedne utrudniały i to znacznie nasz kontakt już nie mówiąc o wizualizacji tak inne znacznie poprawiały. Jeśli są to leki anksjolityczne to faktycznie mogą pojawić się problemy związane z wizualizacją.

Odpowiedz
Witam mam krótkie pytanie.
Czy jest jakaś różnica z kontaktowania się z tulpą w myślach i rozmowom na głos. Co bardziej się opłaca.
Odpowiedz
Zależy to od twojej wygody. Liczy się skupienie na tulpie.
Odpowiedz
Witam.
Czytałem o tym, że tulpa ma wgląd we wspomnienia hosta. Czy to oznacza, że jeśli przeczytam jakiś tekst, to tulpa mogłaby bez problemu móc mi podpowiadać tekst w niezmienionej formie (wiersza lub piosenki)? Czy może wymagałoby to ćwiczeń, ale jednak byłoby to wykonalne, albo tulpa ma taką samą pamięć jak host?
Odpowiedz
Tulpa może mieć wgląd we wspomnienia hosta, ale nie musi. Wspomnienia to jednak nie to samo, co szybkie i trwałe zapamiętanie jakiejś informacji. Zdolności intelektualne tulpy są na wstępie na takim poziomie, jak Twoje. Jeśli ty jesteś w stanie zapamiętać tekst w całości po jego przeczytaniu, istnieje możliwość, że tulpa będzie potrafiła zrobić to samo.

Poproszę cię o czytanie komunikatów nad listami wątków w działach. Przenoszę wątek do "Krókich pytań ogólnych".
Odpowiedz
Co druga osoba na forum ma tulpę smoka. To jakiś zbieg okoliczności, czy ja o czymś nie wiem?
,,Watch those wrist rockets!"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości