Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie pytania ogólne
Kategoria
Miłe duszyczki już zaspokoiły nieco większość moich pytań, ale nadal pozostaje mi to:
Czy jeśli biorę leki psychotropowe, które w założeniu pomagają też ludziom którzy mają halucynacje (ja sam ich nie mam, ale taki lek mi przepisano, bo działa również na samopoczucie) to będę miał trudności z faktycznym zobaczeniem swojej Tulpy? Czy może to jakoś negatywnie wpłynąć na kreację? Czy będę w stanie kiedyś naprawdę "zobaczyć" swoją tulpę?
Odpowiedz
Przez "faktyczne zobaczenie" tulpy masz na myśli jej nałożenie czy tylko wizualizację?
Odpowiedz
Bardziej nałożenie, z wizualizacją nie powinno być większych problemów, prawda?
Odpowiedz
Sam mechanizm nakładania nie jest nam dobrze znany. Wiemy tyle, że dzięki ćwiczeniom jesteśmy w stanie wywołać u siebie pożądane wrażenia, w pełni je kontrolując. O ile w przypadku w pełni zdrowej osoby to może zadziałać, tak w twoim przypadku może się okazać, że coś pójdzie źle. Leki wpływają na aktywność neuroprzekaźników, o ile dobrze pamiętam (możliwe, że się mylę), na chłopski rozum powinny hamować twoje próby nakładania, ale nie będę tego zakładać z góry. Osobiście jednak radziłabym dać sobie spokój z nakładaniem, dopóki nie dowiesz się, w jaki sposób wpłynie na ciebie sama obecność tulpy.
Odpowiedz
Och, to oczywiste, że na nakładanie przyjdzie dopiero czas, jeszcze długa droga przede mną!
Też właśnie tak mi się zdawało, na chłopski rozum. Może znajdzie się tu ktoś, kto znalazł się w podobnej sytuacji.
Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
Zależy od substancji. Mam kilka, które testowaliśmy i tak jak jedne utrudniały i to znacznie nasz kontakt już nie mówiąc o wizualizacji tak inne znacznie poprawiały. Jeśli są to leki anksjolityczne to faktycznie mogą pojawić się problemy związane z wizualizacją.
Never one   [Obrazek: Jgh23SH.png]  Without the other
Odpowiedz
Witam mam krótkie pytanie.
Czy jest jakaś różnica z kontaktowania się z tulpą w myślach i rozmowom na głos. Co bardziej się opłaca.
Odpowiedz
Zależy to od twojej wygody. Liczy się skupienie na tulpie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości