Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wonderlandy Tulp
#1
Od pewnego czasu męczy mnie to zagadnienie - czy Tulpy posiadają własne Wonderlandy? Skoro są świadomymi istotami, które samodzielnie funkcjonują i myślą, czy to znaczy, że mają też własną wyobraźnię i są zdolne do tworzenia własnych wymyślonych światów? Jestem ciekawa Waszych opinii. big grin
Odpowiedz
#2
"Pracujemy" na tym samym umyśle, więc jeżeli Tulpa stworzy własny WL, Host również będzie miał do niego dostęp. Tak samo, jak z Tulpami Tulp. Są na równym poziomie - to nie "incepcja" :p.
Odpowiedz
#3
Tulpa może stworzyć własną Tulpę? o.O
Odpowiedz
#4
Tak, to w końcu osoba taka sama jak my tounge
Odpowiedz
#5
Hm... A co jeśli Twoja Tulpa stworzy oddzielne WL, w którym umieści własną Tulpę, ale nie da nam dostępu do tego co stworzyła?
Odpowiedz
#6
Hmm, ja się tam nie znam, ale podobno Tulpy mogą jakoś przechodzić między Wonderlandami, czy coś w ten deseń. Tulpa twojej Tulpy pewnie mogłaby się pokazać w Waszym WL, o ile twoja Tulpa pozwoli na to swojej Tulpie. Jak nie da dostępu to nie da, nie? xD Tulpa ma swoją świadomość i być może pewne tajemnice, może nie chcieć pokazać ci i mówić o swojej Tulpie. Chociaż sądzę, że jeżeli ma się dobre kontakty ze swoją Tulpą to raczej nie będzie ona tego jakoś bardzo ukrywać i zatajać.

W sumie to jest tak, jakby jakiś inny człowiek poprosił cię nagle o pokazanie >w JAKIŚ SPOSÓB?< swojej Tulpy i Wonderlandu, nie? Przecież Tulpa ma własną świadomość i teoretycznie jest jak inny człowiek. Tylko w tym przypadku [byłabyś jak babcia Tulpy twojej Tulpy?] raczej moglibyście wszyscy razem komunikować się, zarówno Tulpa ze swoją Tulpą, Tulpa z hostem, jak i host z Tulpą swojej Tulpy. Tak przynajmniej podejrzewam.

Nie znam się na tym i to tylko moje przypuszczenia i przemyślenia, więc się nie sugeruj tu niczym... xd
[Cześć! Jestem Akise, miło was poznać.]
<Tu Yoshi, wasz wspaniały iluzjonista!>
Odpowiedz
#7
Ludzie, to kompletnie tak nie działa. Tulpa tulpy tulpy nie różni się niczym od twojej tulpy. A w swojej wyobraźni możecie mieć co chcecie, nawet emulować sobie taką "hierarchię".
Odpowiedz
#8
Jakie to wszystko majndfakowate. XD Muszę pogadać na ten temat z moimi Tulpami i spytać się, co o tym sądzą. Uważam jednak, że nasze wykreowane świadomości, pomimo mieszkania w naszym umyśle, posiadają też swój własny. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale jestem prawie pewna, że tak jest.
Odpowiedz
#9
Z tym to jest fajna sprawa, ale tak zastanawiając się, to jest to całkiem logiczne i oczywiste. Nasz mózg to jedno uniwersum, w którym żyjemy my i tulpy, czyli świadomości. Mamy te same prawa i możemy to samo. Tulpa może stworzyć tulpę i może stworzyć wl, ale jako że to wszystko jest w obrębie jednego uniwesum to każdy z obecnych tam ma dostęp w tym też my. Tak samo tworząc wl będziemy mogli się tam dostać, w tym tulpy tulp itd. Jako że tulpy to takie same świadomości jak my, to logiczne jest że tulpy tulp są również na tym samym poziomie przez co mogą dokładnie to samo. Akurat w tym przypadku to czysta logika big grin


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości